Paulina
Boroń-Kacperek

 

Uczelnia

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Stanowiska / funkcje
  • dyrektorka Biura Rekrutacji Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • członkini zarządu Stowarzyszenia PRom
Bio

Dyrektorka Biura Rekrutacji Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, aktywnie działa w PRom - Stowarzyszeniu PR i Promocji Uczelni Polskich od 2019 roku. W pracy odpowiada za prowadzenie polityki rekrutacyjnej, zarządzając procesem rekrutacji krajowej i zagranicznej oraz promując ofertę edukacyjną wśród kandydatów na studia. Zanim w roku 2013 trafiła na UPWr, pracowała w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego. Stypendystka Międzynarodowego Stypendium Parlamentarnego Bundestagu (2009) oraz Fundacji Roberta Bosch’a dla przyszłych kadr kierowniczych (2011). Absolwentka Uniwersytetu Opolskiego, która część studiów realizowała na Uniwersytecie w Poczdamie oraz w Berlinie. Absolwentka studiów podyplomowych Zarządzanie Funduszami Europejskimi na Uniwersytecie Ekonomicznym,  licznych kursów i szkoleń.

W konkursie Gwiazdy Umiędzynarodowienia 2021 organizowanym przez Fundację Edukacyjną „Perspektywy” zdobyła tytuł Gwiazdy Marketingu.