Kawa z IROs – o komunikacji i promocji nauki i edukacji w globalnej rzeczywistości

 

Stowarzyszenie „PRom” i IROS Forum zacieśniają współpracę!

 

Pierwsza w nowej kadencji „Kawa z IROs” była okazją do spotkania dwóch siostrzanych i komplementarnych organizacji, które współpraca daje efekt synergii i może przynieść wiele korzyści, takich jak wymiana wiedzy i doświadczeń, organizacja wspólnych projektów z zakresu promocji polskich uczelni na arenie międzynarodowej, a także zwiększenie zasięgu działań i osiągnięć.

Tematem spotkania była komunikacja i promocji nauki i edukacji w globalnej rzeczywistości, a zaproszoną gościnią była prezeska „PRom” Anna Kiryjow-Radzka, która na co dzień pracuje w Biurze Prasowym Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Anna opowiedziała o Stowarzyszeniu „PRom”, jego strukturze, warunkach zostania członkiem oraz o tym, jakie są najbliższe plany Stowarzyszenia. Po prezentacji nastąpiła seria pytań, wymiana poglądów i dyskusja na temat możliwości zacieśniania współpracy.

W spotkaniu, które zorganizowała Katarzyna Specjalska, kierowniczka Biura Współpracy Międzynarodowej SGGW wzięło udział 20 Członkiń sieci IROs FORUM.

Wydarzenie jest ważnym krokiem w rozwoju naszej współpracy, ponieważ w tej kadencji Przewodniczącą IRos Forum jest wieloletnia PRomowiczka – Ewa Kiszka, która jest doskonałym wzorem i inspiracją dla wszystkich ludzi, których praca zawodowa przenika obszary komunikacji, PR, promocji i współpracy międzynarodowej.