Zapraszamy na XXXVI Konferencję Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich „PRom”,

która odbędzie się w dniach 2-5 czerwca 2024 r. na Politechnice Śląskiej.

Nasza coroczna konferencja to nie tylko platforma do wymiany doświadczeń i wiedzy, ale także doskonała okazja do budowania relacji i współpracy przedstawicieli świata akademickiego oraz praktyków z zakresu public relations, promocji i komunikacji.

Przekrojowy temat „Trendy. Technologie. Taktyki. Rozmowy o komunikacji w Europejskim Mieście Nauki Katowice” będzie determinował perspektywy i kierunek dyskusji plenarnych, paneli dyskusyjnych i zajęć skoncentrowanych na case studies.

Konferencja „PRom” to doskonała okazja, żeby:

• rozwinąć swoje kompetencje zawodowe,
  • zaktualizować i rozszerzyć ekspercką wiedzę,
  • zawrzeć znajomości z wyjątkowej i niepowtarzalnej branży ekspertów od komunikacji uczelnianej.

Program konferencji, regulamin oraz formularz rejestracji zamieszczane są na stronie: Trendy. Technologie. Taktyki. Rozmowy o komunikacji w Europejskim Mieście Nauki Katowice