100 zgłoszeń w konkursie Nagrody Stowarzyszenia PRom!

14 kwietnia 2023 r.  zakończyliśmy nabór zgłoszeń w konkursie Nagrody Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich „PRom”. Konkurs spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem – wpłynęło do nas 100 zgłoszeń, w tym w poszczególnych kategoriach:

• kreacja – 37 zgłoszeń
  • popularyzacja nauki – 25 zgłoszeń
  • uczelniane media – 18 zgłoszeń
  • Nagroda im. Andrzeja Sołtysiaka w kategorii nowe media – 14 zgłoszeń
  • Media Relations – 6 zgłoszeń

Zgłoszono 89 projektów zespołowych i 11 indywidualnych z uczelni w Białymstoku, Bielsku-Białej, Częstochowie, Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Siedlcach, Szczecinie, Toruniu,  Warszawie i Wrocławiu.

Rozpoczynamy prace nad weryfikacją zgłoszeń i niebawem prace rozpocznie również kapituła konkursu w składzie: Katarzyna Aleksy, Bartosz Dembiński, Katarzyna Idziak, dr hab. Monika Kaczmarek-Śliwińska, Ewa Kiszka, dr Monika Koperska,  Adam Łaszyn, Cyprian Maciejewski, Natalia Osica, dr Bianka Siwińska, Edward Szewczak oraz Marcin Witkowski.

Laureaci konkursu w każdej z kategorii otrzymają pakiet działań wizerunkowych na rzecz zwycięskiej uczelni oraz statuetkę. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród nastąpi podczas XXXV. Konferencji Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich „PRom” „Przyszłość rekrutacji. Miasto. Region. Świat”, która odbędzie się w Zielonej Górze