Wspólnie o wyzwaniach

 

Serdecznie zapraszamy na spotkanie on-line PRom, IROs i SFD – 8 września 2023 r. w godzinach 13:00-15:00 – spotkanie trójstronne naszych organizacji będzie okazją do tego, aby się wzajemnie poznać, przedstawić nasze cele i działania oraz porozmawiać o wspólnych inicjatywach.

Skąd pomysł na takie spotkanie? 

Nasze uczelnie mają najróżniejsze struktury. Działania, które realizujemy przenikają się i spotykają na styku PR, promocji, marketingu, współpracy międzynarodowej, rekrutacji i obsługi nauki, jej popularyzacji i upowszechniania etc.

Naszej idei współpracy towarzyszy przekonanie, że każda osoba, która ma kontakt z uczelnią staje się komunikatorem wiedzy o niej – dlatego zależy nam na tym, aby budować wielopoziomowe relacje oparte na przekrojowej wiedzy naszych członkiń i członków dla wspólnego celu – dobrego wizerunku uczelni w kraju i za granicą. Razem możemy działać skuteczniej.

Zaproszenie z linkiem wszystkie członkinie i członkowie naszego stowarzyszenia otrzymali na skrzynki e-mail! Jeżeli nie otrzymaliście wiadomości piszcie na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.