Worosz

Politechnika Rzeszowska

• specjalistka w Biurze Prasowym Politechniki Rzeszowskiej (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
  • redaktor naczelna „Gazety Politechniki”
  • członkini Zarządu Stowarzyszenia PRom

Z Politechniką Rzeszowską jestem związana od 1999 r. Pierwsze doświadczenia zdobywałam, pracując w Biurze Rektora, następnie pełniłam m.in. funkcję rzecznika prasowego uczelni i kierownika Biura Prasowego. Obecnie jestem redaktorem naczelnym „Gazety Politechniki” i jako pracownik Biura Prasowego odpowiadam m.in. za kreowanie pozytywnego wizerunku Politechniki Rzeszowskiej, upowszechnianie nauki, prezentację uczelni w mediach. Współpracuję z naukowcami przy tworzeniu materiałów popularyzujących ich dokonania naukowe szerokiemu gronu odbiorców. Ze Stowarzyszeniem PR i Promocji Uczelni Polskich „Prom” jestem związana od początku jego funkcjonowania, uczestniczyłam w pracach zmierzających do jego powołania.