Ewelina
Winiewicz

• kierownik Biura ds. Rozwoju i Współpracy APSL (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
  • skarbnik Stowarzyszenia PRom

Od 1997 roku, czyli od początku studiów, związana jestem z Akademią Pomorską w Słupsku. Pierwsze szlify zdobywałam w Samorządzie Studenckim, a po ukończeniu studiów zostałam „Panią z Dziekanatu”. Potem przyszedł czas na Biuro Rektora oraz Sekcją ds. Promocji, gdzie jak wiadomo pracy i doświadczenia nie brakuje. Od stycznia 2021 roku powierzono mi kierowanie biurem ds. Rozwoju i Współpracy gdzie zajmuję się szeroko pojętą współpracą międzynarodową jak i krajową z podmiotami biznesowymi.

Wstąpiłam do Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich „PRom” w 2016 roku i od razu wiedziałam, że to jest to środowisko i to są Ci ludzie.

Od 2018 roku pracuję na rzecz Stowarzyszenia pełniąc dumną funkcję skarbnika w Zarządzie