Kiryjow-Radzka

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego

• prezeska Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich „PRom”
  • członkini Rady Nadzorczej Polskiego Stowarzyszenia Public Relations
  • specjalistka public relations i social media w Biurze Prasowym SGGW (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

W pracy zawodowej zajmuje się jednocześnie zadaniami z obszaru public i media relations oraz działaniami social media marketingowymi. Pasjonatka budowania rozpoznawalności i wizerunku marki, przez dostarczanie aktualnych, angażujących i dostosowanych do TG treści.

Na co dzień współpracuje z naukowcami – badaczami i dydaktykami przy tworzeniu skrojonych na miarę treści, raportów i artykułów popularyzujących naukę w sposób przystępny dla przeciętnego odbiorcy (nie-naukowca). W tworzeniu i redakcji artykułów i postów koncentruje się na upraszczaniu języka (plain language).