Marcin
Sowiński

Instytucja

Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Przemyślu

• Kierownik Działu organizacji i Promocji PANS w Przemyślu (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

• Wiceprezes Klubu Uczelnianego Akademickiego Związku Sportowego PANS w Przemyślu

Badacz społeczny, wykładowca akademicki, specjalista w zakresie marketingu i komunikacji społecznej. Ukończył socjologię w Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu oraz na Uniwersytecie Rzeszowskim. Studia podyplomowe „Social media and content marketing” ukończył na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Jego zainteresowania naukowe to socjologia miasta, metodologia i socjologia młodzieży. Poza pracą interesuje się sportami wodnymi, szachami, unihokejem, wędrówką pieszą, architekturą i dobrą kuchnią.