Żmuda-Muszyńska

Instytucja

Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

• rzeczniczka prasowa (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

W Akademii Górniczo-Hutniczej pracuje od 2011 roku, początkowo na stanowisku specjalistki ds. public relations, a od 2016 roku pełni obowiązki rzeczniczki prasowej uczelni. Na co dzień zajmuje się kreowaniem wizerunku AGH w mediach, inicjowaniem aktywności informacyjnej całej społeczności oraz zarządzaniem sytuacjami kryzysowymi w mediach. Doświadczenie konferansjerskie wykorzystuje prowadząc uczelniane wydarzenia typu – konferencje, eventy, spotkania z mediami.

Absolwentka studiów socjologicznych na Uniwersytecie Jagiellońskim i podyplomowych studiów z zakresu public relations.

Inicjatorka kampanii promującej szczepienia „AGH się szczepi #UfamyNauce” zrealizowanej wspólnie z między innymi studentami AGH, wykładowcami oraz przedstawicielami różnorodnych organizacji działających w murach uczelni.

Nadzoruje prace sekcji prasowej i mediów społecznościowych AGH w ramach Centrum Komunikacji i Marketingu.