Wawdysz

Instytucja

Miasto Poznań

• pełnomocniczka Prezydenta Miasta Poznania ds. młodzieży i współpracy akademickiej
  • z-ca Dyrektora Wydziału Rozwoju Miasta i Współpracy Międzynarodowej w Urzędzie Miasta Poznania (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Od 2008 r. zajmuje się współpracą Miasta Poznania ze środowiskiem akademickim i naukowym, m.in. w zakresie promocji Poznania jako ośrodka akademickiego, programów dla młodych talentów i projektów podnoszenia jakości kształcenia. Realizuje inicjatywy na rzecz młodzieży i odpowiada za współpracę Miasta z organizacjami młodzieżowymi, w tym Młodzieżową Radą Miasta Poznania.

Reprezentuje Miasto Poznań podczas paneli/debat/warsztatów na konferencjach krajowych i międzynarodowych w zakresie współpracy samorządu z uczelniami i kształtowania wizerunku miasta przyjaznego młodym ludziom.

Absolwentka socjologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, studiów podyplomowych „Public Relations”, „Akademia Trenera” i „Lider Zmian w Mieście” oraz Szkoły Liderów Miasta Poznania.