Małgorzata
Ratajczak-Gulba

Uniwersytet Zielonogórski

• kierownik Biura Promocji Uniwersytetu Zielonogórskiego (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Z zielonogórską uczelnią związana od 2000 r. Przez pierwsze kilka lat pracowała w Akademickim Radiu INDEX będąc szefem redakcji muzycznej, dziennikarzem informacyjnym oraz autorem audycji.  Obecnie kieruje Biurem Promocji Uniwersytetu Zielonogórskiego. Zajmuje się szeroko rozumianą promocją uczelni, organizuje wydarzenia uczelniane, współpracuje ze wszystkimi uniwersyteckimi jednostkami. Umie doskonale skoordynować zadania i pomysły, a także zmotywować ekipę do pracy. Perfekcjonistka - wymaga od innych, ale przede wszystkim od siebie. Jest też organizatorem cyklicznego wydarzenia sportowego – Biegu dla transplantacji, w którym też zawsze bierze czynny udział.