Marcin
Witkowski

 

Uczelnia

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Stanowiska / funkcje
  • przedstawiciel Narodowej Agencji Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności na Wielkopolskę i Lubuskie, prowadzi Centrum Innowacji Erasmus+ InnHUB Poznań, mieszczące się na Politechnice Poznańskiej (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

  • sekretarz Executive Board w European Association of Communication Professionals in Higher Education (EUPRIO), członek Komitetu Sterującego EUPRIO

Bio

Specjalista w zakresie międzynarodowego marketingu i komunikacji międzykulturowej.  Studiował industrial and labor relations w Indiana University of Pennsylvania oraz nauki polityczne na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.  Wykładowca akademicki, organizator i pierwszy kierownik Biura Informacji i Promocji UAM w latach 2008-2012.  Wiceprezes Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich Prom w latach 2012-2015, następnie członek zarządu i komisji rewizyjnej odpowiedzialny za współpracę międzynarodową. Sekretarz Executive Board w European Association of Communication Professionals in Higher Education (EUPRIO), członek Komitetu Sterującego EUPRIO (od 2014 r.). W jury Baltic PR Awards (2012, 2013) oraz EUPRIO Awards na najlepsze projekty promujące wyższe uczelnie w Europie (2014-2018 i od 2023 r.).  Trener internacjonalizacji SUCTI. Licencjonowany trener biznesu REFA Bundesverband e.V., w zakresie psychologii kierowania, budowania zespołów oraz industrial engineeringu.Pierwszy koordynator Welcome Center, które zbudował w ramach I edycji programu Welcome to Poland - Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej NAWA w Centrum Wsparcia Współpracy Międzynarodowej UAM. Obecnie przedstawiciel Narodowej Agencji Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności na Wielkopolskę i Lubuskie, prowadzi Centrum Innowacji Erasmus+ InnHUB Poznań, mieszczące się na Politechnice Poznańskiej.