Już dziś zapraszamy na naszą czerwcową konferencję!

„Przyszłość rekrutacji. Miasto. Region. Świat.” - zapraszamy na współorganizowaną przez Uniwersytet Zielonogórski i Stowarzyszenie PR i Promocji Uczelni Polskich „PRom” konferencję, która odbędzie się w dniach 14-16 czerwca 2023 r.

Ramy XXXV jubileuszowej Konferencji Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich „PRom”, wyznacza ważki dla uczelni temat „Przyszłość rekrutacji. Miasto. Region. Świat.” Te trzy perspektywy będą determinowały kierunek obrad podczas dyskusji plenarnych, jak i w trakcie zajęć w podgrupach. Warsztaty będą doskonałą okazją ku temu, aby:

• rozwinąć swoje kompetencje zawodowe,
  • zaktualizować i rozszerzyć ekspercką wiedzę,
  • zawrzeć znajomości z wyjątkowej i niepowtarzalnej branży ekspertów od komunikacji uczelnianej.

Szczegółowy program opublikujemy wkrótce, a już dziś zapraszamy do zaplanowania w kalendarzach tego wydarzenia.

Więcej informacji znajdziecie na stronie konferencji, w zakładce konferencje.