Nasze Stowarzyszenie to sieć ekspertów, którzy na co dzień zawodowo zaangażowani są w tworzenie dobrego wizerunku Uczelni.

 

Więcej o Stowarzyszeniu

 

Nagrody Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich „PRom”

Spotkanie on-line PRom, IROs i SFD odbyło się 8 września 2023 r. – spotkanie trójstronne naszych organizacji było okazją do tego, aby się wzajemnie poznać, przedstawić nasze cele i działania oraz porozmawiać o wspólnych inicjatywach.

Skąd pomysł na takie spotkanie? 

Nasze uczelnie mają najróżniejsze struktury. Działania, które realizujemy przenikają się i spotykają na styku PR, promocji, marketingu, współpracy międzynarodowej, rekrutacji i obsługi nauki, jej popularyzacji i upowszechniania etc.

Naszej idei współpracy towarzyszy przekonanie, że każda osoba, która ma kontakt z uczelnią staje się komunikatorem wiedzy o niej – dlatego zależy nam na tym, aby budować wielopoziomowe relacje oparte na przekrojowej wiedzy naszych członkiń i członków dla wspólnego celu – dobrego wizerunku uczelni w kraju i za granicą. Razem możemy działać skuteczniej.

O spotkaniu

PRom, IROs i SFD – prezeski i przewodnicząca przedstawiły organizacje, omawiając ich misję, cele, i główne obszary działalności. Uczestniczki i uczestnicy spotkania podzielili się informacjami na temat swoich potrzeb, zasobów i możliwości.

Networking

Główną osią spotkania był networking i jego niewątpliwe zalety, jak choćby szkolenie zorganizowane przez Stowarzyszenie Forum Dziekanatów w siedzibie Microsoft – Zastosowanie Sztucznej Inteligencji na Uczelniach.

 

AKTUALNOŚCI

Otwarte spotkanie dla specjalistów zajmujących się komunikacją w HE

W piątek 24 listopada, w godzinach 11.00-12.00, nasz siostrzane stowarzyszenie Euprio zaprasza wszystkie osoby odpowiedzialne za komunikację w europejskim systemie szkolnictwie wyższego do wzięcia...

Read More ...

IX Konferencja Liderzy Zarządzania Uczelnią LUMEN

Już niemal dekadę, Konferencja LUMEN stanowi centralne miejsce debaty o najlepszych praktykach w zarządzaniu polskim szkolnictwem wyższym. Po okresie pandemii i transmisji Konferencji w Internecie,...

Read More ...

PRom dla PRom

8 listopada 2023, godz. 19:00 kolejne spotkanie PRom dla PRom, serdecznie zachęcamy do udziału! Porozmawiamy m.in. o: tym kto jest nowy w naszym Stowarzyszeniu  nowych członkach wspierających wynikach...

Read More ...

Budujemy wielopoziomowe relacje, wymieniamy się wiedzą

Spotkanie on-line PRom, IROs i SFD odbyło się 8 września 2023 r. – spotkanie trójstronne naszych organizacji było okazją do tego, aby się wzajemnie poznać, przedstawić nasze cele i działania oraz...

Read More ...

Wspólnie o wyzwaniach

  Serdecznie zapraszamy na spotkanie on-line PRom, IROs i SFD – 8 września 2023 r. w godzinach 13:00-15:00 – spotkanie trójstronne naszych organizacji będzie okazją do tego, aby się wzajemnie poznać,...

Read More ...