PRom

16 lat środowiska              30 konferencji

Article

The Baltic PR Awards (BPRA) jest wiodącym konkursem PRowo-marketingowym dla profesjonalistów w dziedzinie zarządzania komunikacją z otoczeniem z obszaru państw regionu Morza Bałtyckiego, Europy środkowo-wschodniej i północnej. BPRA jest też eksperckim forum oceny osiągnięć przedstawicieli środowiska pracowników działów public relations, marketingu, a także specjalistów i konsultantów w kategoriach definiowanych w regulaminie konkursu. Nagrody BPRA są przyznawane corocznie przez miedzynarodowe Jury, złożone z przedstawicieli instytucji publicznych, agencji prywatnych i reprezentujących opiniotwórcze gremia ekspertów w 12 kategoriach:

1.    CORPORATE COMMUNICATION
2.    ISSUES & CRISIS MANAGEMENT
3.    INTERNAL COMMUNICATION
4.    CONSUMER RELATIONS
5.    PUBLIC AFFAIRS
6.    CORPORATE SUSTAINABILITY & RESPONSIBILITY
7.    DIGITAL COMMUNICATION
8.    PUBLIC SECTOR & NGOs
9.    SPONSORSHIP
10.    INTERNATIONAL COMMUNICATION
11.    NO BUDGET
12.    PRINT

W obradach Jury uczestniczy na zaproszenie Organizatorów od roku 2012 r., przedstawiciel Zarządu Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich, jako jedyny Polak w gronie międzynarodowych sędziów konkursu (Marcin Witkowski, UAM).
BPRA Riga 2012 fot.Kaspars Dobrovolskis
BPRA Riga 2012 fot.Kaspars Dobrovolskis
Każdego roku, część konkursu BPRA poświęcona jest otwartym dla publiczności panelom dyskusyjnym o bieżącej sytuacji i najnowszym trendom w branży, na styku biznesu, działań wizerunkowych, działań sprzedażowych i komunikacji z otoczeniem oraz najlepszym praktykom z poprzedniego roku.

Organizatorzy każdorazowo zapewniają udział w panelach osób publicznie znanych ze świata polityki, mediów i świata korporacyjnego, którzy dzielą się z uczestnikami swoją wiedzą
i doświadczeniem, w zakresie praktyki stosowania mediów społecznościowych, narzędzi cyfrowej komunikacji i efektywnego zarządzania informacją w Europie środkowo-wschodniej i północnej (basenie Morza Bałtyckiego).

The Baltic PR Awards jest wydarzeniem organizowanym przy współpracy z International Public Relations Association (IPRA), Latvian Association of Public Relations Professionals (LASAP), the Lithuanian Public Relations Specialists Union (LRVS), the Association of Public Relations Agencies of Lithuania, and the Estonian Public Relations Association (EPRA).

Więcej informacji na stronie: http://balticprawards.com