Czerwcowa konferencja - zapisy ruszyły!

„Przyszłość rekrutacji. Miasto. Region. Świat.” – zapraszamy na współorganizowaną przez Uniwersytet Zielonogórski i Stowarzyszenie PR i Promocji Uczelni Polskich „PRom” konferencję, która odbędzie się w dniach 14-16 czerwca 2023 r.

Atrakcyjna cena Konferencji „PRom” zostaje niezmienna, mimo galopującej inflacji. Dzięki pozyskaniu zewnętrznego finansowania koszt uczestnictwa w wydarzeniu to:

• 790 zł dla osób, które zarejestrują się i wniosą opłatę do 10 maja 2023 r.
  • 990 zł dla osób, które zarejestrują się i wniosą opłatę od 11 maja 2023 r. do 5 czerwca 2023 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji „PRom” – to doskonała okazja nie tylko do zdobycia nowej wiedzy, ale także do networkingu i budowania relacji zawodowych.

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracji dostępne są na stronie w zakładce KONFERENCJE - PRZEJDŹ DO REJESTRACJI.

Partnerzy: Miasto Zielona GóraNAWA – Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej | ENEAPerceptus | EUPRIO

Wydarzenie patronatem objęli: Prezydent Miasta Zielona Góra Janusz Kubicki | Forum Dziekanatów | „Forum Akademickie” | Polskie Towarzystwo Retoryczne | IROs Forum | Perspektywy | Polskie Stowarzyszenie Public Relations | Rzecznicy Nauki